Syns torp brukte litt over en omgang på å komme i gang i går, men var en av nøøkelspillerne når KIL kom bra inn i kampen i 2. omgang.
Enig i at Brenes kunne ha fått til enda mer fremover, men syns samspillet mellom Brenes og Tuelo fungerer mer enn bra. Brenes er også flink til å ta ned ballen på lange/høye fremspill, men når de får ballen i beina er de omtrent på nivå med Pelu

(Brenes+Tuelo)=Pelu

Sparta skal ha honnør for måten de spillte på og Hoås er god, skulle gjerne hatt han i stallen.
Kristofferson har vel ikke overbevist, har ikke sett nok av ham, men han er vel litt lik Samuelsson i spillestil på topp men bedre med ballen i beina, han var iskald med ballen i beina når han putta mot Notodden hjemme.
Trenger dog ikke så mye endringer på laget nå som vi vinner og har fått spillet til å sitte bedre. Fortsatt mye å hente i forhold til KIL på sitt beste, men syvmilskritt i forhold til det vi har sett tidliger ei år.
Savner fortsatt mer presise fremspill gjennom midtbanen, og tror Glenn Atle Larsen kan ha den silkefoten vi mangler. Hvis ikke må vi ut å se etter en silkefot etter sessongslutt

Pat er en undervurdert spiller som helt klart har noe i KIL stallen å gjøre, han har fått ufortjent mye pepper fordi han ikek alltid har hatt den beste kondisen. Husker Pat ble brukt som spiss mot LSK 2 eller Skeid i vinter og han fikk ikke til noe, men hærlig å se hvordan han funker på backen.