KIL Supporterklubb
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/

Banehoppere 2007
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/viewtopic.php?f=3&t=1657
Page 1 of 1

Author:  Karlsen [ 11 Apr 2007, 09:41 ]
Post subject:  Banehoppere 2007

Viser til denne artikkelen http://www.kilsk.com/nyhet.php?id=18

Alle som vil være med på banehopper konkurransen mailer altså banehopper@kilsk.com med ditt navn og besøkt bane. Dette gjøres etter hver bortekamp.

Author:  mikeb [ 29 Aug 2007, 22:50 ]
Post subject: 

http://www.kilsk.com/nyhet.php?id=18

Du lover at du skal legge ut oversikt over hvordan det ligger ann utover sessongen, har ikke sett noe til det ;)

Author:  Karlsen [ 30 Aug 2007, 07:14 ]
Post subject: 

mikeb wrote:
http://www.kilsk.com/nyhet.php?id=18

Du lover at du skal legge ut oversikt over hvordan det ligger ann utover sessongen, har ikke sett noe til det ;)


Ah..denne ja, beklageligvis da vi jobbet med dette så fikk vi bare to-tre påmeldte, og det var kun 3 stk som "deltok" etter tre bortekamper. Lager ikke en topp 5 liste av 3 mann:P

Men folkens, fortsatt mulig å sende inn de bortekampene man har vært med på. Det er mange her inne som har vært på mange bortekamper. Fint om jeg får mail av de som har vært ute og reist med en oversikt over dette.

Beklager at denne har gått litt i glemmeboken.

Author:  Raggen [ 19 Nov 2007, 15:32 ]
Post subject: 

Alle untatt Jæren :-(

Author:  mikeb [ 19 Nov 2007, 16:06 ]
Post subject: 

Ble kun 5 bortekamper i år, relativt svakt. gikk glipp av både Moss, Sparta og Raufoss p.g.a jobb. :(

Author:  1892 [ 19 Nov 2007, 21:44 ]
Post subject: 

Men det var da flere bortekamper enn 8? ;)

Author:  mikeb [ 19 Nov 2007, 21:48 ]
Post subject: 

1892 wrote:
Men det var da flere bortekamper enn 8? ;)


pleier å dra på de fleste bortekamper på Østlandet + at kona gir meg lov til å dra på en langtur ;) I år ble det Bodø.
Men det ble færre kamper i år på Østlandet enn det pleier å bli p.g.a jobb desverre.

Author:  Raggen [ 29 Feb 2008, 11:32 ]
Post subject: 

Bytte navn til 2008? ;-)

Tror ikke det blir like mange kamper på meg i år dessverre, men skal ikke garantere at jeg klarer å holde meg borte!

Author:  Karlsen [ 29 Feb 2008, 11:40 ]
Post subject: 

Også får du finne en til å administrere dette som faktisk GJØR jobben!! Faens latsabb som har hatt denne i 2007. Spark han!:P

Author:  Laze [ 28 Jun 2008, 04:47 ]
Post subject: 

Får min 41. bane i Blåhvalanes konk. mot Alta... Noen her som har flere???

Author:  Raggen [ 28 Jun 2008, 14:53 ]
Post subject: 

Drar seg vel mot ca 70 baner jeg har sett KIL på, muligens litt over etter denne sesongen. Blir jo ny bane også i morgen :-)

I tillegg skal bana til Sandnes Ulf og Alta besøkes i år.

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/