KIL Supporterklubb
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/

Ulrik Thomson
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=946
Page 1 of 1

Author:  dj [ 07 Jul 2006, 20:08 ]
Post subject:  Ulrik Thomson

Har hørt at han er en skandale keeper.at kil har kjøpt katta i sekken.den som tjener mest på kil.At han er en helt ok 3 div keeper.

stemmer det?

Author:  dj [ 08 Jul 2006, 21:36 ]
Post subject: 

skjønner at dere har innsett at dere har fått en skandale keeper.slik at dere ikke svarer på innlegget.tør dere ikke eller?

Author:  Karlsen [ 08 Jul 2006, 22:45 ]
Post subject: 

Jeg har rett og slett sett så lite av han i aksjon at jeg ikke kan uttale meg. Den eneste kommentaren er derfor: Jeg stoler på at de med sportslig ansvar vet hva de gjør når de henter spillere.

Har du sett Thomsen i aksjon da dj?

Og skulle Thomsen få slippe til i Adeccoligaen har han selvsagt full støtte. Og da får jeg avslutte med at det gleder meg veldig at Eriksen endelig har kapret keeperplassen og framstår som trygg og stabil.

Author:  Korslund [ 09 Jul 2006, 00:05 ]
Post subject: 

Så ham i en eller to treningskamper i vinter og en andrelagskamp i vår.
Kan ikke si jeg ble betrygget av det. Men det er alt for lite grunnlag til å bedømme han ennå.

Author:  Neil Lennon [ 09 Jul 2006, 00:59 ]
Post subject: 

Jeg så han i et par treningskamper og da var han bra. Virker som om denne dj er inne bare for å forsøke å lage kvalme. Drit i han og gi dansken en mulighet til å bevise hva han står for.

Author:  dj [ 11 Jul 2006, 00:09 ]
Post subject: 

er ikke her for å lage kvalme nei.er en kil supporter jeg.
men jeg antar at det er et bom kjøp,derfor ville jeg høre med dere her inne,siden dere ser flere kil kamper enn det jeg gjør for anledningen.

Men kritisk er det lov å være,kil hentet jo han fra danmark,da tror jeg/antar jeg at dette er et bom kjøp.han skulle vell være et klart 1 valg,men de skrev jo kontrakt før kil nesten rakk å se på gutten.
Dvs,at de hentet han på antakelser fra andre,uten å se han i action selv,det pleier å være lite lurt.

Author:  Rød Jævel [ 11 Jul 2006, 07:59 ]
Post subject: 

Persson i fjor ble hentet på samme grunnlag. Bare for å gi det hele litt kontraster. Noen ganger treffer man, og noen ganger bommer man. Er ikke lett for en klubb med så små ressurser som kil har å treffe med bosmankjøpene sine hver gang. Det du sier om lønning er forsåvidt interessant. Regner med at han er godt betalt siden han valgte å komme hit fra Danmark. Noen som vet noe mer om dette?

Men for all del. Desto mer gledelig er det jo å se at Fredrik Eriksen har hevet seg og klart å forsvare en plass på laget. Synes han har vært god i år, med unntak av noen få bommerter ute i feltet. Savnet etter en solid førstekeeper har ikke vært så stort som jeg kanskje trodde det ville bli da Fredrik Eriksen ble foretrukket.

Author:  Saturnus [ 11 Jul 2006, 22:16 ]
Post subject: 

Ingenting er bedre enn at Eriksen har hevet seg. Jeg unner han den suksessen han har nå.

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/