KIL Supporterklubb
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/

KIL - Mjøndalen, 3/4-11
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=4520
Page 1 of 2

Author:  Bergkamp [ 02 Apr 2011, 05:34 ]
Post subject:  KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Kanskje på tide med en kamptråd.. Spennende å se hvordan laget er når alvoret virkelig starter. Laget er vel ikke så vanskelig å spå, kanskje bare keeperplassen og kantene det er usikkerhet ved. Håper og tror vi skal slå Mjøndalen ganske greit og håper på dette laget:

Tobias

Linnes
Førsund
Shindika
Fazlagic

Krogh
Ørjan
Dosso
Aas

Tuelo/Holmen
Guven

Author:  A4Tech [ 02 Apr 2011, 11:24 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Mener også vi bør slå Mjøndalen, men det blir nok en tøff og jevn kamp. De har noen gode spillere og vi bør spesielt være obs på Aziz Idris, Petar Rnkovic og Stian Ohr. I tillegg er vel Ingebretsen og Granaas habile spillere

Author:  ivo [ 02 Apr 2011, 16:25 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Glåmdalen tipper nesten det samme som Bergkamp, men Aas er ute og Tuelo inne der.

Alt annet enn seier vil være en skuffelse.
Denne ellveren står null tilbake for noen de hadde i Tippeligaen.

Author:  gonzo99 [ 03 Apr 2011, 13:00 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Tjukk tåke her i Nes. Er det like ille på vinger, så blir det vel ikke kamp...eller?

Author:  Janko [ 03 Apr 2011, 13:04 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Er bare litt tåke her. Ser da banen. :lol:

Author:  gonzo99 [ 03 Apr 2011, 13:07 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Fint...da tar jeg nok sjansen på en tur

Author:  mikeb [ 03 Apr 2011, 13:36 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Klar til avreise om ett par-tre timer, kjenner det kribler.

Author:  Roll [ 03 Apr 2011, 14:23 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Jeg er paa ferje mellom Talinn og Helsinki naar kampen spilles men tankene er paa GJEMSELUND. Er paa plass neste hjemmekamp. Forza Vinger!! :D

Author:  Camilla [ 03 Apr 2011, 20:28 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Deilig med første seier jeg syntes gutta spilte bra :D :D

Author:  mikeb [ 03 Apr 2011, 21:40 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Greit at det holder å være bra de 20 første og 10 siste av en kamp og likevel dra i land en 2-0 seier. Varierende prestasjoner av gutta, men Güven klart en av banens beste, selv om jeg gjerne skulle ha sett han prøve å avslutte litt tidligere eller løfte blikket og spille fra seg ballen i enkelte situasjoner. Ellers var Samit bedre enn jeg har sett ham tidligere i år, Arnar,, Henry og Tobias god kontroll på det meste, Linnes med uvannlig mange tabber både i klareringer og passningsspillet, men løfter seg siste del av kampen. Savner Ørjan på midten selv om både Krogh og Dosso jobber bra sentralt så er Ørjan en mer komplett midtbanespiller og mot LSK var han meget god. Hadde han spilt tror jeg vi hadde vært enda bedre. Kantene kom ikke skikkelig med bortsett fra i KILs to gode perioder, men det er mer fordi midtbanen ikke bruker de enn at de spiller dårlig, syns både Christian Aas og Tuelo gjør sakene sine bra når KIL har overtaket, men blir veldig anonyme når vi gir fra oss initativet til bruntrøyene. Holmen på topp kan bli farlig men da må fremspillene bli enda mer presise, og helst langs bakken. I lufta blir Holmen litt liten og spe. Mjøndalen fikk ta over store deler av kamoen, men var aldri skikkelig farlig selv om de hadde ett par cornere som så litt småskummle ut. Nr.11 på Mjøndalen så ut som han hadde litt teknikk, ellers var midtstopperne deres ganske solide. Seier i seriåpningen er bra, sist det skjedde endte det med opprykk.

Author:  David Justice [ 03 Apr 2011, 22:15 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Gratulerer med seier i årets første seriekamp. Güven banens beste. Samir, Henry Joseph og Førsund også gode. Christian Aas bedre enn jeg hadde trudd. De lokale gutta hadde ingen god dag synes jeg.

Author:  A4Tech [ 03 Apr 2011, 23:10 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Herlig start på årets sesong.
Her er forøvrig et bilde fra tifoen. Takk for hjelpa folkens :)
Image

Author:  Karlsen [ 04 Apr 2011, 08:34 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Herlig bilde. Kanonstart på sesongen fra TIFO gruppa:D

Author:  Karlsen [ 04 Apr 2011, 08:35 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Og gratulerer med en fin start for gutta på banen. Ungt og godt lag som bare kan bli bedre

Author:  atomvinter [ 04 Apr 2011, 10:34 ]
Post subject:  Re: KIL - Mjøndalen, 3/4-11

Glasskula hadde 100% riktig på målscorere og resultat denne runden. Imponerende!

Page 1 of 2 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/