KIL Supporterklubb
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/

KIL - vålerengens IF
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=3924
Page 1 of 7

Author:  1892 [ 03 May 2010, 12:48 ]
Post subject:  KIL - vålerengens IF

Ifølge klanen.no virker det som at klanen skal stå på både langsiden og kortsiden. Stemmer dette? eller skal de kun stå bak mål?

Dæven så morro det skal bli å møte enga igjen! :mrgreen:

Author:  Karlsen [ 03 May 2010, 13:20 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Hmm..det holder vel med tribuna bak mål? Må sørge for at lokale folk herfra kommer inn først og fremst.

Men det er da vel bare å leie inn et par conatinere og sette ved ståtribuna i klokkesvingen? Da føler dem seg jo hjemme. :lol:

Nå må faen meg vaktholdet være på topp altså. Og kanskje vi kan få tilbake en vakt til supporterfeltet? "Mye rart", alt fra gulkledde fruer fra Lillestrøm til helt vanlige publikummere, og nå sist en stakkars eldre dame som hadde kjøpt sitteplass på felt J trodde hun, forviller seg inn til supporterfeltet. Vi har ikke rom for en eneste Klanskalle på feltet vårt!! Der går grensa!

Author:  Raggen [ 03 May 2010, 16:53 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

De har fått den ene av de nye "modulene" med sitteplasser nærmest ståtribunen. Ikke stort å mase om, Kongsvingerfolk har bevist at de ikke gidder å møte opp, så da får bare klubben selge ut så mye de kan til bortesupportere.

Author:  ThMini_0 [ 03 May 2010, 19:16 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

enig med raggen der

Author:  Roll [ 03 May 2010, 22:02 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Bra at stadion fylles opp selv om det er engafolk. Eller XXX som det er fristende å kalle dem. Det er det de kaller oss på egen hjemmeside

Author:  Raggen [ 03 May 2010, 22:08 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Hallo, det er VI som er XXX, så porno blir aldri klanen!

Author:  Roll [ 03 May 2010, 22:12 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Raggen wrote:
Hallo, det er VI som er XXX, så porno blir aldri klanen!


Bra kommentar! =)

Author:  David Justice [ 04 May 2010, 11:19 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Regner med at polititet møter mannsterke og tar med seg vannkanoner og dum dum kuler slik at søppla kan spyles vekk i Glomma etter kampen.

Jeg håper også at søpplefolket kun får adgang på designerte plasser slik at vi slipper å se apekatter på andre deler av stadion.

Author:  David Justice [ 04 May 2010, 11:22 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Roll wrote:
Raggen wrote:
Hallo, det er VI som er XXX, så porno blir aldri klanen!


Bra kommentar! =)


Den såkallte klanen heter egentlig apeberget. Det passet før og det passer best nå. En periode passet vel også Ku Klux Klan, men nå har de vel gått tilbake til kun å oppføre seg som apekatter igjen.

Author:  1892 [ 04 May 2010, 11:56 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Lurer på hvor mange bønder som dukker opp i vålerenga drakt på lørdag.
Fra Grue, Vinger, Flisa, Nord-Odalen, Sør- Odalen, Stange osv osv..
Halvparten av dem har vell ikke peiling på historien om klubben, og trur sikkert at Ullevaal er Enga`s kjære hjem!

Veit at tifo-gruppa skal ha tifo, men et sleivspark til alle historieløse bønda rundt om kring i distriktet hadde vell kanskje ikke vært så dumt det heller? Noe så enkelt som et laken og sprayboks holder i massevis! :mrgreen:

Støtt ditt lokale lag, bønder!

Author:  Freddien [ 04 May 2010, 12:15 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Hva med ett tifoshow med bananer? Burde jo passe bra mot den bermen... :P

Siden jeg bor midt i Enga-land/Groruddalen er det ikke fritt for at noen og enhver blir påvirket av miljøet sitt. Eldstemann i huset holder med Kongsvinger mot alle unntatt mot VIF, mens yngstemann heldigvis er trofast mot Kongsvinger. Det kan nok være fordi han ikke har begynt på skole enda :P

Som trener for en klubb med bare Engasympatisører, hadde det smakt utrolig deilig med en 3poenger til helga. Er det noe vi kan så er det jo å slå Kålenga. Typisk nok ble denne flyttet til tv-kamp og lørdag, da jeg befinner med ett helt annet sted :twisted:

Author:  Holmzinho [ 04 May 2010, 21:53 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

" Støtt ditt lokale lag, bønder! " Hadde vært genialt :)

Author:  ThMini_0 [ 05 May 2010, 21:26 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Med 4 poeng på de to siste kampene. Lørdags kamp, "ny" trener, og VIF med sikkert tusen mann. Så burde alt ligge klart til nesten 5000 på lunden. Litt avhengig av været men, med sol denne dagen så vil jeg nesten blir skuffet av noe annet.

Author:  Saturnus [ 05 May 2010, 21:48 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Håper de gir noen av plassene på langsiden til Klanen. Ikke fordi jeg liker dem, men det er viktig å få flest mulig til Gjemselund.
Dessuten liker jeg egentlig ikke tanken på at de største tilhengerene (om det er oss eller motstanderen) alltid skal ha de dårligste plassene.

Author:  Libra [ 05 May 2010, 22:39 ]
Post subject:  Re: KIL - vålerengens IF

Ifg. Glåmdalen papir i dag så går det mot full stadion. Og sannsynligheten for å kunne få billetter på kampdagen er veldig, veldig liten. Russen kommer visst også.

Jeg er glad jeg sikret meg billetter i dag :D

Page 1 of 7 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/