KIL Supporterklubb
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/

NYE KIL TRENERN
http://www.kilsk.com/forum/new/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=1241
Page 1 of 3

Author:  Pigga [ 06 Nov 2006, 16:03 ]
Post subject:  NYE KIL TRENERN

http://www.glomdalen.no/kil/article2394225.ece


SPENNENDE :)

Author:  Jada-jada [ 06 Nov 2006, 16:14 ]
Post subject: 

ENDELIG så var dette klart, og jeg tror dette er riktig mann!!

Nå kan vi vel le litt av de som hadde sine "sikre kilder" :D :D

Velkomme skal du være Berntsen! "har troen på deg"

Author:  Derrek [ 06 Nov 2006, 16:17 ]
Post subject: 

Velkommen skal du være!
Blir tøft å ta over etter Skogheim og skal bli spennende å se hva du står for.
Ønsker lykke til og håper på en strålende 2007-sesong.

Author:  ManUtd [ 06 Nov 2006, 16:30 ]
Post subject: 

Hvor er alle nå som sa at Trond Amundsen på det nærmeste var klar som ny trener?


Uansett, jeg tror dette blir bra! :wink:

Author:  Karlsen [ 06 Nov 2006, 16:36 ]
Post subject: 

Veldig bra! Ønsker Berntsen lykke til. Skal støtte hans jobb 100%

Jeg forventer at han tar klubben et steg videre.

Author:  Rød Jævel [ 06 Nov 2006, 16:39 ]
Post subject: 

Glad for at det til slutt ble Berntsen! Virker som en veldig spennende trener som klarer å få det meste ut av små ressurser. Lykke til skal du ha! Jeg forventer også at KIL tar et steg videre og på sikt (2-3 sesonger) kan være med å kjempe om opprykk til eliteserien.

Forventer selvfølgelig også at vi er best i hedmark allerede neste sesong! Men det blir nok ikke noe stress så lenge skamma holder seg unna skogen!!!

Author:  KIL-SMURF [ 06 Nov 2006, 16:41 ]
Post subject: 

http://www.fotballmagasinet.no/?mode=news&id=4871


Fotballmagasinet sitt referat

Author:  mikeb [ 06 Nov 2006, 17:00 ]
Post subject: 

Bra at vi har fått på plass ny trener allerede nå slik at vi fortestet mulig kan begynne å forbrede oss på neste sessong og veien videre tilbake til Tippeligaen.

Skal la trenern selv i samarbeid med sportssjef Steen og styret få formidle målet for neste sessong, men ingen tvil om at jeg i løpet av livet ønsker å se KIL spille Cup'finale, spille min. 17 sessonger til i tippeligaen og aller helst vinne Champions Leage ;)

Skal vel klare å se bort ifra at han har hatt sin karriere som spiller i LSK (+ VIF og Strømmen) hvis han klarer å gi oss de resultatene vi vil ha ;)

Author:  Roffa [ 06 Nov 2006, 17:38 ]
Post subject: 

Tror han er den som vil passe KIL best! han er av typen som kan få mye ut av de små midlene å resursene KIL har å tilby..klarte seg bra i lørenskauen :D

Author:  KIL4ever [ 06 Nov 2006, 19:32 ]
Post subject: 

ManUtd wrote:
Hvor er alle nå som sa at Trond Amundsen på det nærmeste var klar som ny trener?


Uansett, jeg tror dette blir bra! :wink:
:oops:
Her er jeg

Author:  Korslund [ 06 Nov 2006, 20:09 ]
Post subject: 

ENDELIG er ventetiden over :)
Er også meget glad for utfallet. Velkommen skal du være Thomas Berntsen. ;)

Author:  Mobro [ 06 Nov 2006, 20:19 ]
Post subject: 

Ja dette tror jeg også blir bra. Er spent på hva han kan utrette. Virker som om det skjer spennende ting i klubben om dagen og det er jo en grunn til at de setter seg høye mål. Håper vi får flere gode stunder med Kil i årene fremover. Velkommen!

Author:  Antienga [ 06 Nov 2006, 21:24 ]
Post subject:  JEG ØNSKER DEG IKKE VELKOMMEN BERNTSEN

Tror ikke dette er rette mannen nei. Hvorfor skal KIL utvikle trenere? Jeg trodde det var trenerens jobb og utvikle klubben og spillerne, slik som Skogen har gjort det.

Det er og forblir en stor skandale at styret i KIL Toppfotball ikke forlenget med Skogheim på grunn av personlige stridigheter. Barnslig og useriøst.

Jeg ønsker ihvertfall ikke Berntsen velkommen, han virker som en useriøs klyse.

Dette er sannsynligvis den største skandale i klubben historie.

Author:  Neil Lennon [ 06 Nov 2006, 21:36 ]
Post subject: 

Så så antienga. Gi da fyren en sjanse! Jeg har uansett trua på han til det motsatte er bevist. Lykke til Berntsen!

Author:  mikeb [ 06 Nov 2006, 21:37 ]
Post subject:  Re: JEG ØNSKER DEG IKKE VELKOMMEN BERNTSEN

Antienga wrote:
Tror ikke dette er rette mannen nei. Hvorfor skal KIL utvikle trenere? Jeg trodde det var trenerens jobb og utvikle klubben og spillerne, slik som Skogen har gjort det.

Det er og forblir en stor skandale at styret i KIL Toppfotball ikke forlenget med Skogheim på grunn av personlige stridigheter. Barnslig og useriøst.

Jeg ønsker ihvertfall ikke Berntsen velkommen, han virker som en useriøs klyse.

Dette er sannsynligvis den største skandale i klubben historie.


Regner med at dette skyldes at han er tidligere VIF spiller? I så fall syns jeg "hatet" ditt til VIF sitter litt for dypt og at det grenser til fanatisme.

Jeg ser heller ikke logikken i at styret ikke ville gi Skogheim lengre kontrakt, men dette kan vi ikke få gjort noe med lengre. Skogheim er spilt melk.

Selvfølgelig vil man også utvikle treneren, alle ansatte i en organisasjon utvikles jo i takt med den jobben de gjør, hvis ikke ville alle stå på stedet hvil. Også Skogheim utviklet seg i løpet ev den tida han var trener i KIL.

Nå må vi la den nye trenern få begynne i jobben og vise hva han er god for, man kan ikke kritisere en ny trener på bakgrunn av en jobb han enda ikke har begynt på. :shock:

Page 1 of 3 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/